COĞRAFYA HOCAM WEB SİTE KOŞUL VE ŞARTLARI

  1. Öncelikle cografyahocam.com web sitesinde reklam barındırılmamaya özen gösterilmektedir. Web sitenin geliştirilmesi amacıyla fayda sağlayacak reklam ve sponsorluklara açığız.
  2. Web sitemizdeki içerikler özgün ya da alıntı olabilmektedir. Amacımız coğrafyacıların ve coğrafya biliminin gelişmesine katkı sağlamaktır.
  3. Sitemizdeki içerikler kaynak gösterilmeden de kullanılabilir. Bu karşı tarafın kararına bağlıdır.

Üyelik ve Alışveriş.

Coğrafya Hocam ekibi olarak kayıtlı kullanıcılarımıza güvenli bir alış-veriş alanı sunmayı ilke edindik. Bu ilke çerçevesinde kullanıcılarımıza aşağıda sıralanan gizlilik haklarını tanınmıştır.
1. Elektronik posta adresiniz, reklam, tanıtım veya pazarlama amacıyla başka kuruluşlarla asla paylaşılmayacaktır.
2. Bizimle paylaştığınız üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyelere açılmayacaktır.
3. Site sistemine girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin kişisel sayfanıza girmesi ve bilgilerinizi değiştirmesi mümkün değildir.
4. Coğrafya Hocam sitesine üye olurken sizden istenilen zorunlu bilgiler dışındaki alanları doldurmak zorunda değilsiniz.
Yukarıda belirtilen kişisel haklarınız Coğrafya Hocam tarafından teminat altına alınmıştır.

Yönetim.

Sitemizde yazar ya da farklı görevlerde bizimle çalışmak isteyen arkadaşlara açığız. Yazarlık başvurusu yapmak isteyenler buradan bize bildirebilirler.

İçerik.

İçeriklerde özgün ve genele açık yazılar, görseller, videolar ve sesler kullanılabilmektedir. Telif şikayeti olanlar için tarafımıza bildirmelerini önemle rica ederiz. Telif hakkıyla ilgili kişilerin ya da kurumların telif@cografyahocam.com adresine telifle ilgili hak taleplerini ve şikayetlerini göndermeleri durumunda bildirim tarihinden itibaren 5 gün içerisinde ilgili içerik web sitemizden kaldırılmaktadır.

Anket, haber, galeri gibi viral paylaşımlar, paylaşımı yapan kişileri bağlamaktadır. cografyahocam.com olarak bu konuda sürekli denetim yapılmamakta olup şikayet edilmesi durumunda incelenip site kurallarımıza aykırılık tespit edilmesi durumunda 3 gün içerisinde web sitemizden ilgili viral paylaşım kaldırılacaktır.